Զսպանակավոր ներքնակ 160x200cm TENNA Միջին
SKU: 3277478
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 2 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Կոշտություն - վերև | Միջին |
| Առանձնահատկություն | Ալոե Վերա |
| Հարմարավետության գոտի | 7 |
| Հարմարավետության շերտ 1 (վերև) | 11 մմ պոլիէթերային փրփուր 30 կգ/մ³ |
| Հարմարավետության շերտ 2 | 30 մմ հիշողության փրփուր 50 կգ/մ³ |
| Զսպանակային շերտ 1 (վերևից) | 5 cm Mini-Գրպան1,6 |
| Զսպանակների քանակը/մ² | 267 |
| Հարմարավետության շերտ 4 | 40 մմ պոլիէթեր փրփուր 30 կգ/մ³ |
| Գործվածքի կազմ | 100% պոլիեսթեր (62% վերամշակված) |
| Վերմակապատ | 250g/m² պոլիեսթեր |
| Լվացք | 40°C, միայն ծածկոց |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | Չենթարկե՛լ չորացման |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Չափս | Լայնություն: 160 cm, Երկարություն: 200 cm, Բարձրություն: 22 cm |
| Չափս | 160x200 |
| Փաթեթավորման չափս | Լայնություն: 38 cm, Երկարություն: 165 cm, Բարձրություն: 38 cm, Տրամագիծ: 38 cm |
| Փաթեթավորում | Գլանափաթեթ ստվարաթղթի մեջ |
| Քաշ | 29.1 kg |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Գույն | Սպիտակ |
| Զսպանակների տեսակ | Մինի գրպանային |
| Որակի վարկանիշ | PLUS |