Զգեստապահարան ODDER 179x201 հայելիով գույն բնական կաղնու
SKU: 3670611
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 2 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | ABS պլաստիկ, HDF (Բարձր խտության մանրաթելային տախտակ), Մելամին, Հայելային ապակի, Թուղթ, Մասնիկների տախտակ |
| Նյութ | Առջևի հատված: Հայելային ապակի, Մասնիկների տախտակ, Վերնամաս: Մասնիկների տախտակ, Ներքևի հատված: Մասնիկների տախտակ, Կողք: Մասնիկների տախտակ, Ոտքեր: ABS պլաստիկ, Ետնամաս: HDF (Բարձր խտության մանրաթելային տախտակ), Շրջանակ: Մասնիկների տախտակ, Մակերես: Մելամին, Դարակ: Մասնիկների տախտակ |
| Doors | Հայելային ապակի, Մասնիկների տախտակ |
| Գույն | Բնական կաղնու |
| Տեսակ | Սահող դռներ |
| Ներառում է | 1 հայելի, 2 կախովի ձող, 6 դարակ, 3 սահող դռներ |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 179 cm, Բարձրություն: 201 cm, Խորություն: 62 cm |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 64 cm, Երկարություն: 210 cm, Բարձրություն: 29 cm |
| Քաշ | 146 kg |
| Տուփերի քանակ | 6 |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® Mix |
| Փայտի նյութ և ծագում | Մասնիկների տախտակ, Չեխիայի Հանրապետություն, Լեհաստան, Սլովակիա, Ուկրաինա, HDF (Բարձր խտության մանրաթելային տախտակ), Լեհաստան |
| Բուսաբանական անվանում | Alnus glutinosa, Picea abies, Pinus sylvestris, Populus tremula |