Վրանի կողային վահանակ LOFOTEN W2.3xH2m սպիտակ
SKU: 3726131
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 7 Հատ
JYSK Megamall — 7 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս | Լայնություն: 235 cm, Բարձրություն: 202 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 27 cm, Երկարություն: 4 cm, Բարձրություն: 40 cm |
| Քաշ | 0,7 kg |
| Նյութ | 100% Պոլիեսթեր |
| Վարագույր/կողային վահանակ | 100% Պոլիեսթեր |
| Գույն | Սպիտակ |
| Հիդրոստատիկ բարձրություն | 500 mm/cm² |
| Առանձնահատկություն | Պաշտպանված է ուլտրամանուշակագույն ճառագայթներից, Ջրակայուն |
| Արգելափակում է ուլտրամանուշակագույն ճառագայթումը մինչև | 98 % |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |