Վերալիցքավորվող սեղանի լամպ STORFUGL Ø15xH10cm մուգ կանաչ
SKU: 6426070
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 5 Հատ
JYSK Megamall — 6 Հատ
JYSK Erebuni — 6 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | Ակրիլոնիտրիլ բութադիեն ստիրոլ, PE (Պոլիէթիլեն) |
| Գույն | Մուգ կանաչ |
| Չափս | Տրամագիծ: 15 cm, Բարձրություն: 10 cm |
| Քաշ | 0,21 kg |
| Լամպերի քանակ | 6 Հատ |
| Լամպ | Ներառյալ |
| Լամպի տեսակ | LED |
| Լումենի սանդղակ | 6 |
| Կելվինի գույն | 3000 K |
| Ներկառուցված LED | Այո |
| Օգտագործում | Փակ տարացքում/Բացօթյա |
| Լուսավորման ժամանակ | 150 ժամ |
| Էլեկտրաէներգիայի աղբյուր | USB-C մալուխ |
| Առանձնահատկություն | Վերալիցքավորվող, Ժամանակաչափսի ֆունկցիա |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | CE |
| Ժամանակաչափսի ֆունկցիա | Այո |
| Ժամաչափի ինտերվալներ | 6/18 |
| Մարտկոցներ | Բացառ. |
| Մարտկոցների քանակ | 4 Հատ |
| Մարտկոցների չափս | AA |