Վարագույր UTKLIPPAN 1x140x245 ավազագույն
SKU: 5098004
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 5 Հատ
JYSK Megamall — 5 Հատ
JYSK Erebuni — 5 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | 100% Պոլիեսթեր (80% վերամշակված) |
| Լվացք | 40°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | Չենթարկե՛լ չորացման |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Լվանալ նմանատիպ գույներով. Կախելուց առաջ լվացեք և չորացրեք |
| Վարագույրի վերնամաս | Վարագույրի ժապավեն, կեռիկներ, Թաքնված օղակներ, ձողի գրպան |
| Չափս | 1 x W140 x H245 cm |
| Քանակ մեկ փաթեթում | 1հատ |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Ներառում է | ժապավեն |
| Վարագույրի կարճեցում | Վարագույրները կարելի է հեշտությամբ կրճատել՝ օգտագործելով արդուկը և ներառված եզրային ժապավենը |
| Քաշ | 130 g/m². |
| Դիզայն | Գծավոր |
| Գույն | Ավազագույն |
| Ներկման եղանակ | Ներկված |