Վարագույր մթնեցնող AMUNGEN 1x140x175 բաց մոխրագույն
SKU: 5080025
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 22 Հատ
JYSK Megamall — 8 Հատ
JYSK Erebuni — 5 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | 100% Պոլիեսթեր (30% վերամշակված) |
| Լվացք | 40°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | Չենթարկե՛լ չորացման |
| Արդուկում | ** Արդուկում հնարավոր է նորմալ ջերմաստիճան (max. 150ºC) |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | պրոֆեսիոնալ չոր մաքրում P նշանի համար նշված լուծիչներով և F նշանի համար նշված լուծիչներով: նորմալ գործընթաց |
| Ուղեցույց | Լվանալ նմանատիպ գույներով. Կախելուց առաջ լվացեք և չորացրեք |
| Հետագա խնամք | Օգտագործելուց առաջ արդուկեք՝ ծալովի հետքերը նվազեցնելու համար |
| Վարագույրի վերնամաս | Վարագույրի ժապավեն, կեռիկներ, ձողի գրպան |
| Չափս | 1 x W140 x H175 cm |
| Քանակ մեկ փաթեթում | 1հատ |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Ներառում է | ժապավեն |
| Վարագույրի կարճեցում | Վարագույրները կարելի է հեշտությամբ կրճատել՝ օգտագործելով արդուկը և ներառված եզրային ժապավենը |
| Քաշ | 230 g/m². |
| Դիզայն | Միագույն |
| Գույն | Բաց մոխրագույն |
| Առանձնահատկություն | Մթնեցող |