Վարագույր ELVALANDET 1x140x245 սպիտակ
SKU: 5098003
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 17 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | 90% բամբակ (20% վերամշակված)/10% վուշ |
| Լվացք | 30°C մեղմ |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | ** Արդուկում հնարավոր է նորմալ ջերմաստիճան (max. 150ºC) |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Կախելուց առաջ լվացեք և չորացրեք |
| Վարագույրի վերնամաս | Վարագույրի ժապավեն, կեռիկներ, Թաքնված օղակներ, ձողի գրպան |
| Չափս | 1 x W140 x H245 cm |
| Քանակ մեկ փաթեթում | 1հատ |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Ներառում է | ժապավեն |
| Վարագույրի կարճեցում | Վարագույրները կարելի է հեշտությամբ կրճատել՝ օգտագործելով արդուկը և ներառված եզրային ժապավենը |
| Քաշ | 220 g/m². |
| Դիզայն | Գծավոր |
| Գույն | Սպիտակ |
| Ներկման եղանակ | Սպիտակեցված |