Ծածկոցի և բարձի մանրաթելային հավաքածու 140x200/70x80 KVITEGGA
SKU: 4251250
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 7 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Տեսակ | Ծածկոցի և բարձի հավաքածու |
| Լցոնման տեսակ | Բարձ մանրաթելային |
| Չափս | |
| Ծածկոց | Լայնություն 140 cm, Երկարություն 200 cm |
| Բարձ | Լայնություն 70 cm, Երկարություն 80 cm |
| Լցոնման տեսակ | Մանրաթելային ծածկոց |
| Վերմակի չափսի տեսակ | Մեկտեղանի ծածկոց |
| Լցոնման քաշ | Ծածկոց: 990 g, Բարձ: 900 g |
| Լցոնում | Ծածկոց: 100% պոլիեսթեր (100% վերամշակված), սիլիկոնացված պարույրաձև խոռոչ մանրաթել. Բարձ: 100% պոլիեսթեր (100% վերամշակված), սիլիկոնացված գնդիկավոր մանրաթել |
| Ընդհանուր քաշ | 2450 g |
| Գործվածքի կազմ | 100% պոլիեսթեր, միկրոֆիբր |
| Դիզայն | 1 խցիկ |
| Դիզայն | Կարված, ալիքաձև |
| Գույն | Սպիտակ |
| Լվացք | 60°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները |
| Հետագա խնամք | Պետք է լվանալ և չորացնել մեքենայի մեջ, որը գնահատվում է նվազագույնը 7 կգ բեռի համար: Պարբերաբար թափահարեք և օդափոխեք,մի մաքրեք փոշեկուլով |
| Եզր | Գույն: Սպիտակ, Նյութ: 100% պոլիեսթեր, Ձև: Օվերլոկ |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Առանձնահատկություն | Կարգավորելի բարձրություն |
| Փաթեթավորում | Պահպանման պայուսակ |
| Որակի վարկանիշ | BASIC |
| Մեկուսիչ հզորություն | Տաք |
| Բարձրություն | Միջին - Կարգավորելի բարձրություն |