Ծածկոցաշալ MYRFIOL 135x195 շագանակագույն
SKU: 4542117
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 11 Հատ
JYSK Megamall — 7 Հատ
JYSK Erebuni — 3 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | 100% Պոլիեսթեր (50% վերամշակված) |
| Լվացք | 30°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | պրոֆեսիոնալ չոր մաքրում P նշանի համար նշված լուծիչներով և F նշանի համար նշված լուծիչներով: նորմալ գործընթաց |
| Ուղեցույց | Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով |
| Չափս | Լայնություն: 135 cm, Երկարություն: 195 cm |
| Քաշ Առջևի հատված | 350 g/m². |
| Քաշ Ետնամաս | 180 g/m². |
| Ներկման եղանակ | Ներկված |
| Առանձնահատկություն | Արհեստական մորթի |
| Գույն | Բեժ |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |