Ծածկոց վուշը 600g LIAHOVDEN զով 135x200
SKU: 4156850
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 5 Հատ
JYSK Megamall — 5 Հատ
JYSK Erebuni — 5 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Տեսակ | Ամառային ծածկոց |
| Լցոնման տեսակ | Ծածկոց վուշը |
| Չափս | Լայնություն: 135 cm, Երկարություն: 200 cm |
| Վերմակի չափսի տեսակ | Մեկտեղանի ծածկոց |
| Լցոնման քաշ | 600 g |
| Լցոնում | 60% վուշ/40% կարճ-մանրաթել մետաքս |
| Ընդհանուր քաշ | 1370 g |
| Գործվածքի կազմ | 100% բամբակ կամբրիկ |
| Դիզայն | Մեկ ասեղով կարված |
| Գույն | Կեչի |
| Լվացք | 30°C մեղմ |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | Չենթարկե՛լ չորացման |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Կախեք պարանից չորանալու համար |
| Հետագա խնամք | Պարբերաբար թափահարեք և օդափոխեք,մի մաքրեք փոշեկուլով |
| Եզր | Գույն: Կեչի, Նյութ: 100% բամբակ, Ձև: Կարված եզր |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Փաթեթավորում | Պահպանման պայուսակ |
| Որակի վարկանիշ | PLUS |
| Մեկուսիչ հզորություն | Զով |