Ծածկոց մանրաթելային 585g FONDSBU զով 155x200
SKU: 4146364
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 3 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Տեսակ | Ամառային ծածկոց |
| Լցոնման տեսակ | Ծածկոց մանրաթելային |
| Չափս | Լայնություն: 155 cm, Երկարություն: 200 cm |
| Վերմակի չափսի տեսակ | Մեկտեղանի ծածկոց |
| Լցոնման քաշ | 585 g |
| Լցոնում | 100% Պոլիեսթեր (100% վերամշակված), սիլիկոնացված պարույրաձև խոռոչ մանրաթել |
| Ընդհանուր քաշ | 1117 g |
| TOG (UK) | 4.5 |
| Գործվածքի կազմ | 100% Պոլիեսթեր (100% վերամշակված), միկրոֆիբր |
| Դիզայն | Վերմակապատ |
| Գույն | Կապույտ |
| Լվացք | 60°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Հետագա խնամք | Պետք է լվանալ և չորացնել մեքենայի մեջ, որը գնահատվում է նվազագույնը 7 կգ բեռի համար: Պարբերաբար թափահարեք և օդափոխեք,մի մաքրեք փոշեկուլով |
| Եզր | Գույն: Սպիտակ, Նյութ: 100% Պոլիեսթեր (100% վերամշակված), միկրոֆիբր, Ձև: Կարված եզր |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Փաթեթավորում | Գլանաձև |
| Որակի վարկանիշ | BASIC |
| Մեկուսիչ հզորություն | Զով |