Ծածկոց 540g SANDEFJORD զով 135x200
SKU: 4023550
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 3 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 3 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Տեսակ | Ամառային ծածկոց |
| Չափս | Լայնություն: 135 cm, Երկարություն: 200 cm |
| Վերմակի չափսի տեսակ | Մեկտեղանի ծածկոց |
| Լցոնման քաշ | 540 g |
| Լցոնում | 100% Լյոսել |
| Ընդհանուր քաշ | 1200 g |
| Գործվածքի կազմ | 100% Լյոսել |
| Դիզայն | Կարված, քառակուսիներ |
| Գույն | Կապույտ, Սպիտակ |
| Լվացք | 30°C մեղմ |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | Չենթարկե՛լ չորացման |
| Բնական չորացում | Կաթիլային չորացում |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Հետագա խնամք | Պետք է լվանալ և չորացնել մեքենայի մեջ, որը գնահատվում է նվազագույնը 7 կգ բեռի համար: Պարբերաբար թափահարեք և օդափոխեք,մի մաքրեք փոշեկուլով |
| Եզր | Գույն: Կապույտ, Սպիտակ, Ձև: Կարված եզր |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Որակի վարկանիշ | PLUS |
| Մեկուսիչ հզորություն | Զով |