Ծալվող ամառանոցային սեղան HOLMEN W62xL124 սպիտակ
SKU: 3726031
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 5 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 3 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 62 cm, Երկարություն: 124 cm, Բարձրություն: 74 cm |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 69 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 64 cm, Երկարություն: 62 cm, Բարձրություն: 9 cm |
| Քաշ | 8,7 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Սեղանի վերնամաս: Պոլիէթիլեն, Ոտքեր: Պողպատ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Ձև | Ուղղանկյուն |
| Առանձնահատկություն | Ծալովի |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Սպիտակ |
| Առանձնահատկություն | Ուլտրամանուշակագույն ճառագայթներից պաշտպանված |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |