Շեզլոնգ ULFBORG սև
SKU: 3726027
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 3 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 66 cm, Բարձրություն: 111 cm, Խորություն: 102 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 50 |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 68 cm |
| Քաշ | 6,7 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Ետնամաս: 100% Պոլիեսթեր, Պոլիուրեթանային փրփուր, Նստատեղ: 100% Պոլիեսթեր, Թևատակ: Պոլիպրոպիլեն, Ոտքեր: Պողպատ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Պարան | 100% Պոլիեսթեր |
| Առանձնահատկություն | 6 դիրք, Ծալովի, Աթոռի մեջքի և ոտքերի հանգստի թեքման կարգավորում |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Սև |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Հավաքման կարգավիճակ | Հավաքված |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |