Շեզլոնգ TORSBAKKE W57xL193 ավազագույն
SKU: 3725064
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 3 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ հավաքված | Լայնություն: 57 cm, Երկարություն: 193 cm, Բարձրություն: 71 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 30 |
| Չափ չհավաքված | Լայնություն: 18 cm, Երկարություն: 77 cm, Բարձրություն: 65 cm |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Ետամաս: Տեքստիլ (պոլիեսթեր/ՊՎԱ), Նստատեղ: Տեքստիլ (պոլիեսթեր/ՊՎԱ), Ոտքեր: Ալյումին |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիէթիլեն |
| Հովանոց | Տեքստիլ (պոլիեսթեր/ՊՎԱ) |
| Առանձնահատկություն | 5 դիրք, Ծալովի |
| Առանձնահատկություն | Կարգավորվող արևապաշտպան |
| Գույն | Ավազագույն |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Հավաքման կարգավիճակ | Հավաքված |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով. |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |