Շեզլոնգ MAKHOLM մոխրագույն
SKU: 3726010
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 65 cm, Բարձրություն: 117 cm, Խորություն: 92 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 50 |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 73 cm |
| Քաշ | 7,1 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Ետնամաս: Պոլիուրեթանային փրփուր, Տեքստիլ (Պոլիեսթեր/PVC), Նստատեղ: Տեքստիլ (Պոլիեսթեր/PVC), Թևատակ: Պոլիպրոպիլեն, Ոտքեր: Ալյումին |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Պարան | 100% Պոլիեսթեր |
| Ֆունկցիա | Ծալովի, Աթոռի մեջքի և ոտքերի հանգստի թեքման կարգավորում |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Հավաքման կարգավիճակ | Հավաքված |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով: |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |