Շեզլոնգ HANSTHOLM W76xL202 սև
SKU: 3726057
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 76 cm, Երկարություն: 202 cm, Բարձրություն: 102 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 31 |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 67.3 cm, Երկարություն: 204 cm, Բարձրություն: 9.5 cm |
| Քաշ | 8,5 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Ետնամաս: Տեքստիլ (Պոլիեսթեր/PVC), Նստատեղ: Տեքստիլ (Պոլիեսթեր/PVC), Ոտքեր: Ալյումին |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Անիվներ | Պոլիպրոպիլեն |
| Առանձնահատկություն | 4 դիրք |
| Առանձնահատկություն | Անիվներ |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Սև |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով: |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |