Շատրվան GRANMEIS Ø29xH21 բեժ
SKU: 6426036
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | Պոլիրեզին |
| Գույն | Բեժ |
| Չափս | Տրամագիծ: 29 cm, Բարձրություն: 21 cm |
| Քաշ | 3,6 kg |
| - | |
| Ամբողջ երկարություն | 2,4 m |
| Տրանսֆորմատոր | BJ-AC120040-IP44 |
| Լամպերի քանակ | 4 Հատ |
| Լամպ | Ներառյալ |
| Լամպի տեսակ | LED |
| Լումենի սանդղակ | 20 |
| Կելվինի գույն | 3000 K |
| Ներկառուցված LED | Այո |
| Օգտագործում | Փակ տարացքում/Բացօթյա |
| Էլեկտրաէներգիայի աղբյուր | էլեկտրական վարդակից |