Սեղանիկ NYBO Ø55 կաղնու/սև
SKU: 3640387
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 2 Հատ
JYSK Megamall — 5 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Տեսակ | Սեղանիկ |
| Ձև | Կլոր |
| Նյութ | MDF, Մելամին, Պողպատ |
| Նյութ | Վերնամաս: MDF, Մելամին, Ոտքեր: Պողպատ, Շրջանակ: Պողպատ, Մակերես: Մելամին |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Տաք կաղնու, Սև |
| Չափս հավաքված | Տրամագիծ: 55 cm, Բարձրություն: 45 cm |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 57 cm, Երկարություն: 67 cm, Բարձրություն: 19 cm |
| Քաշ | 4 kg |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 15 kg |
| Տուփերի քանակ | 1 |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® Mix |
| Փայտի նյութ և ծագում | MDF, Չինաստան |