Սավան տրիկոտաժե ռեզինով JANNE 140x200x30 սպիտակ
SKU: 1630701
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 18 Հատ
JYSK Megamall — 17 Հատ
JYSK Erebuni — 19 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | 52% պոլիեսթեր (100% վերամշակված)/48% բամբակ |
| Լվացք | 60°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | * Հնարավոր է արդուկում, ցածր ջերմաստիճան (max. 110ºC) |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Լվացեք օգտագործելուց առաջ, լվացեք նմանատիպ գույներով, առաջին անգամ լվացեք առանձին |
| Սավանի չափս | 140x200x30 cm |
| Քաշ | 115 g/m². |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Գույն | Սպիտակ |
| Ներկման եղանակ | Սպիտակեցված |
| Փաթեթավորում | Պարունակում է 1 սավան |
| Տեսակ | Սավան տրիկոտաժե ռեզինով |
| Էլաստիկություն | Էլաստիկ եզրեր |
| Որակի վարկանիշ | BASIC |