Սավան ջրակայուն GUNN 160x200x30 սպիտակ
SKU: 1613400
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 5 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 4 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | Առջևի հատված: 100% Բամբակ/Կողմերը: 100% պոլիեսթեր/Ետնամաս: Թերմոպլաստիկ պոլիուրեթանային (TPU) |
| Լվացք | 95°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Օգտագործելուց առաջ լվանալ: Լվացեք առանձին՝ ծածկույթը պաշտպանելու համար |
| Սավանի չափս | 160x200x30 cm |
| Քաշ | 200 g/m². |
| Ետնամասի քաշ | 40 g/m². |
| Թելերի քանակ | 78 |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Գույն | Սպիտակ |
| Ներկման եղանակ | Սպիտակեցված |
| Առանձնահատկություն | Ջրակայուն |
| Փաթեթավորում | Պարունակում է 1 սավան |
| Տեսակ | Ջրակայուն ռեզինով սավան |
| Էլաստիկություն | Էլաստիկ եզրեր |
| Որակի վարկանիշ | BASIC |