Սատինե բարձի երես EA 50x70/75 ավազագույն
SKU: 1064107
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 15 Հատ
JYSK Megamall — 7 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | 100% բամբակ, սատին |
| Լվացք | 60°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | ** Հնարավոր է չորացում, նորմալ ջերմաստիճան (max. 80ºC) |
| Արդուկում | ** Արդուկում հնարավոր է նորմալ ջերմաստիճան (max. 150ºC) |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Լվացեք օգտագործելուց առաջ, լվացեք նմանատիպ գույներով, առաջին անգամ լվացեք առանձին |
| Բարձի երեսի չափս | 50x70/75 cm |
| Քաշ | 125 g/m². |
| Թելերի քանակt | 216 |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Գույն | Ավազագույն |
| Ներկման եղանակ | Ներկված |
| Փակման եղանակ - բարձի երես | Ծրարի տեսքով փակում |
| Որակի վարկանիշ | GOLD |