Քնապարկ PASSVIKDALEN W75xL190 մոխրագույն
SKU: 4726003
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 6 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 3 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Ձև | Ուղղանկյուն |
| Չափս | Լայնություն: 75 cm, Երկարություն: 190 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 20 cm, Երկարություն: 37 cm, Բարձրություն: 5 cm |
| Քաշ | 1,2 kg |
| Առանձնահատկություն | Կարող է բացվել և օգտագործել որպես վերմակ |
| Իրերի պայուսակ | |
| Աստառապատում | 100% Պոլիեսթեր |
| Վերին շերտ | 100% Պոլիեսթեր |
| Լցոնում | 100% Պոլիեսթեր մանրաթել (100% վերամշակված) |
| Լցոնման քաշ | 250 g/m². |
| Ընդհանուր քաշ | 1200 g |
| Հարմարավետության ջերմաստիճան | +9 °, մինչև +12 ° |
| Ծայրահեղ ջերմաստիճան | 0 ° |
| Լվացք | 30°C |
| Արդուկում | * Հնարավոր է արդուկում, ցածր ջերմաստիճան (max. 110ºC) |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | Չենթարկե՛լ չորացման |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |