Քեմփինգի աթոռ VESTMARKA շագանակագույն
SKU: 3726150
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 5 Հատ
JYSK Megamall — 7 Հատ
JYSK Erebuni — 3 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 59 cm, Բարձրություն: 87 cm, Խորություն: 65 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 43 |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 58 cm |
| Քաշ | 4,9 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Ետնամաս: 100% Պոլիեսթեր, Նստատեղ: 100% Պոլիեսթեր, Թևատակ: Հաճարենու փայտ, Ոտքեր: Պողպատ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Ֆունկցիա | Ծալովի |
| Մշակում | Լաք, Փոշիապատ |
| Գույն | Շագանակագույն |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Ներառում է | Բռնակ |
| Հավաքման կարգավիճակ | Հավաքված |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® 100% |
| Հետագա խնամք | Մշակեք փայտի յուղով կից ուղեցույցի համաձայն |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Փայտի նյութ և ծագում | Հաճարենու փայտ, Ռումինիա |
| Բուսաբանական անվանում | Fagus sylvatica |