Քեմփինգի աթոռ VARBERG տեսականի
SKU: 3726029
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 2 Հատ
JYSK Megamall — 11 Հատ
JYSK Erebuni — 5 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 57 cm, Բարձրություն: 84 cm, Խորություն: 62 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 43 |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 55 cm |
| Քաշ | 2,2 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Ետնամաս: 100% Պոլիեսթեր, Նստատեղ: 100% Պոլիեսթեր, Թևատակ: Պոլիպրոպիլեն, Ոտքեր: Պողպատ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Ֆունկցիա | Ծալովի |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Տեսականի |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Հավաքման կարգավիճակ | Հավաքված |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |