Քեմփինգի աթոռ MAGLELYNG մոխրագույն
SKU: 3726151
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 4 Հատ
JYSK Megamall — 7 Հատ
JYSK Erebuni — 5 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 86 cm, Բարձրություն: 105 cm, Խորություն: 60 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 47 |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 62 cm |
| Քաշ | 3 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Ետնամաս: 100% Պոլիեսթեր, Նստատեղ: 100% Պոլիեսթեր, Թևատակ: 100% Պոլիեսթեր, Ոտքեր: Պողպատ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Պահպանման պայուսակ | 100% Պոլիեսթեր |
| Ֆունկցիա | Ծալովի |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Ներառում է | Բաժակի տակդիր, Պահպանման պայուսակ |
| Հավաքման կարգավիճակ | Հավաքված |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |