Փչովի մահճակալ FLODENGE W152xL203xH46
SKU: 4705920
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ | Լայնություն: 152 cm, Երկարություն: 203 cm, Բարձրություն: 46 cm |
| Չափ չհավաքված | Լայնություն: 39 cm, Երկարություն: 19 cm, Բարձրություն: 35 cm |
| Քաշ | 7,7 kg |
| Նյութ | Պոլիվինիլքլորիդ |
| Վերին նյութ | Թավշյա |
| Ամենօրյա օգտագործման համար | Ոչ |
| Առանձնահատկություն | Ներկառուցված էլեկտրական պոմպ, TRITECH™ |
| Ներառում է | Վերանորոգման կարկատել, Պահպանման պայուսակ |
| Էլեկտրաէներգիայի աղբյուր | էլեկտրական վարդակից |
| Ինֆլյացիայի ժամանակը | 4 րոպե |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 300 kg |