Փչովի մահճակալ BREDENG 94x198xH39/46
SKU: 4705710
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 2 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ | Լայնություն: 94 cm, Երկարություն: 198 cm, Բարձրություն: 46 cm |
| Չափ չհավաքված | Լայնություն: 41 cm, Երկարություն: 14 cm, Բարձրություն: 33 cm |
| Քաշ | 4.55 kg |
| Նյութ | Պոլիվինիլքլորիդ |
| Վերին նյութ | Թավշյա |
| Ամենօրյա օգտագործման համար | Ոչ |
| Առանձնահատկություն | Ներկառուցված էլեկտրական պոմպ, Ներկառուցված բարձ |
| Ներառում է | Վերանորոգման կարկատել, Պահպանման պայուսակ |
| Էլեկտրաէներգիայի աղբյուր | էլեկտրական վարդակից |
| Ինֆլյացիայի ժամանակը | 3 րոպե |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 100 kg |