Պատշգամբի հովանոց MALMOE W130xL181 ավազագույն
SKU: 3726162
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 130 cm, Երկարություն: 181 cm, Բարձրություն: 210 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 181 cm, Երկարություն: 9 cm, Բարձրություն: 7 cm |
| Քաշ | 2,8 kg |
| Ձև | Քառակուսի |
| Հովանոց | 100% Պոլիեսթեր |
| Բռնակ(ներ) | Պոլիպրոպիլեն |
| Երես | 100% Պոլիեսթեր |
| Կողիկներ | Պողպատ |
| Ձող | Պողպատ |
| Ձողի բարձրություն | 110-210 cm |
| Ձողի տրամագիծ | 2.5 cm |
| Ձողի գույն | Սև |
| Արգելափակում է ուլտրամանուշակագույն ճառագայթումը մինչև | 98 % |
| Գույն | Ավազագույն |
| Առանձնահատկություն | Կարգավորելի բարձրություն, Հարմար է պատշգամբի համար, Թեքության ֆունկցիան, Ուլտրամանուշակագույն ճառագայթներից պաշտպանված, Ջրակայուն |
| Ներառում է | Հովանոցի պահոց պատշգամբի ճաղաշարի համար, Պահեստավորման պայուսակ |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |