Պատի պահարան SKALS 2 դուռ գույն բնական կաղնու
SKU: 3640395
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | ABS պլաստիկ, Փայլաթիթեղ, MDF, Մասնիկների տախտակ |
| Նյութ | Առջևի հատված: ABS պլաստիկ, MDF, Վերնամաս: ABS պլաստիկ, Մասնիկների տախտակ, Ներքևի հատված: ABS պլաստիկ, Մասնիկների տախտակ, Կողք: ABS պլաստիկ, Մասնիկների տախտակ, Ոտքեր: MDF, Ետնամաս: MDF, Մակերես: Փայլաթիթեղ, Դարակ: ABS պլաստիկ, Մասնիկների տախտակ |
| Դռներ | ABS պլաստիկ, MDF |
| Գույն | Վայրի բնական կաղնի |
| Տեսակ | Բացովի դռներ |
| Առանձնահատկություն | Կարելի է ամրացնել պատին, Անջատվող ոտքեր, Դարձվող |
| Ներառում է | 1 դարակ, 2 դուռ |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 71 cm, Բարձրություն: 71/81 cm, Խորություն: 35 cm |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 35 cm, Երկարություն: 87 cm, Բարձրություն: 15 cm |
| Քաշ | 19 kg |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 34 kg |
| Տուփերի քանակ | 1 |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® Mix |
| Փայտի նյութ և ծագում | Մասնիկների տախտակ, Չինաստան, MDF, Չինաստան |