Պարանոցի բարձ 30x33x9 WELLPUR STRANDA
SKU: 4338101
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 18 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Լցոնման տեսակ | Բարձ հիշողության փրփուրով |
| Բարձի տեսակ | Ճանապարհորդական բարձ |
| Չափս | Լայնություն: 30 cm, Երկարություն: 33 cm, Բարձրություն: 9 cm |
| Լցոնման քաշ | 290 g |
| Լցոնում | Կաղապարված AIR հիշողության փրփուր բամբուկե ածուխով հարստացված |
| Ընդհանուր քաշ | 350 g |
| Գործվածքի կազմ | 100% պոլիեսթեր |
| Դիզայն | Փրփուրի միջուկ |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Լվացք | 60°C մեղմ, միայն ծածկոց |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Ծածկույթը լվացվում է, բայց միջուկը չի կարելի լվանալ |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Առանձնահատկություն | Էրգոնոմիկ, բամբուկե ածուխով հարստացված |
| Փաթեթավորում | ժապավեն |
| Որակի վարկանիշ | PLUS |