Պարանոցի բարձ 13x25x11 WELLPUR ALESUND
SKU: 4338500
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 8 Հատ
JYSK Megamall — 12 Հատ
JYSK Erebuni — 16 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Լցոնման տեսակ | Բարձ փրփուրից հիշողության էֆեկտով |
| Բարձի տեսակ | Պարանոցի բարձ |
| Չափս | Լայնություն: 13 cm, Երկարություն: 25 cm, Բարձրություն: 11 cm |
| Լցոնման քաշ | 180 g |
| Լցոնում | Բամբուկե ածուխով հարստացված ձուլված AIR հիշողության փրփուր |
| Ընդհանուր քաշ | 220 g |
| Գործվածքի կազմ | 100% պոլիեսթեր |
| Կարված | Փրփուրի միջուկ |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Լվացք | 60°C մեղմ, միայն երեսը |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Ծածկույթը լվացվող, Միջուկը չի կարելի լվանալ |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Հատկանիշներ | Առաձգական ժապավեն, հարստացված բամբուկե ածուխով |
| Որակի վարկանիշ | PLUS |