Օժանդակ պահարան OVTRUP 3 դուռ բեժ
SKU: 3640304
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Տեսակ | Օժանդակ պահարան |
| Նյութ | MDF, PP (Պոլիպրոպիլեն), Կեչի փայտ, Պողպատ |
| Նյութ | Առջևի հատված: MDF, Վերնամաս: MDF, Ներքևի հատված: MDF, Կողք: MDF, Ոտքեր: Պողպատ, Ետնամաս: MDF, Շրջանակ: MDF, Կեչի փայտ, Դարակ: MDF |
| Դռներ | MDF |
| Բռնակ(ներ) | Պողպատ |
| Ծխնիներ | Պողպատ |
| Ոտքեր | Պողպատ |
| Ոտքեր | PP (Պոլիպրոպիլեն) |
| Գույն | Բեժ |
| Դռների առանձնահատկություն(ներ) | Փափուկ փակում |
| Ներառում է | 2 դարակ, 3 դուռ |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 150 cm, Բարձրություն: 85 cm, Խորություն: 45 cm |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 56 cm, Երկարություն: 159 cm, Բարձրություն: 72 cm |
| Քաշ | 47 kg |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 20 kg |
| Տուփերի քանակ | 2 |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® 100% |
| Փայտի նյութ և ծագում | MDF, Չինաստան, Կեչի փայտ, Էստոնիա |
| Բուսաբանական անվանում | Betula pendula |