Մարտկոցով լամպ SVAN Ø11xH14cm տեսականի
SKU: 6426060
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 15 Հատ
JYSK Megamall — 15 Հատ
JYSK Erebuni — 7 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | Ակրիլոնիտրիլ բութադիեն ստիրոլ, Պոլիպրոպիլեն, Պողպատ |
| Գույն | Տեսականի |
| Չափս | Տրամագիծ: 11 cm, Բարձրություն: 14 cm |
| Քաշ | 0,16 kg |
| Լամպերի քանակ | 1 Հատ |
| Լամպ | Ներառյալ |
| Լամպի տեսակ | LED |
| Լումենի սանդղակ | 5 |
| Կելվինի գույն | 3000 K |
| Ներկառուցված LED | Այո |
| Օգտագործում | Փակ տարացքում/Բացօթյա |
| Լուսավորման ժամանակ | 160 ժամ |
| Էլեկտրաէներգիայի աղբյուր | Մարտկոց |
| Առանձնահատկություն | ժամանակաչափի ֆունկցիա |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | CE |
| ԺամանակաՉափսի ֆունկցիա | Այո |
| Ժամաչափի ինտերվալներ | 6/18 |
| Մարտկոցներ | Բացառ. |
| Մարտկոցների քանակ | 2 Հատ |
| Մարտկոցների չափս | AA |