Մարտկոցով լամպ GLENTE Ø18xH35cm տեսականի
SKU: 6425017
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 2 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 2 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | Ակրիլոնիտրիլ բութադիեն ստիրոլ, Պոլիպրոպիլեն, Պողպատ |
| Գույն | Տեսականի |
| Չափ | Տրամագիծ: 18 cm, Բարձրություն: 35 cm |
| Չափ չհավաքված | Լայնություն: 18 cm, Երկարություն: 18 cm, Բարձրություն: 27 cm |
| Քաշ | 0,54 kg |
| Լամպերի քանակ | 10 Հատ |
| Լամպ | Ներառյալ |
| Լամպի տեսակ | LED |
| Լումենի սանդղակ | 1 |
| Կելվինի գույն | 2700 K |
| Ներկառուցված LED | Այո |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Լուսավորման ժամանակ | 80000 ժամ |
| Էլեկտրաէներգիայի աղբյուր | Մարտկոց |
| Առանձնահատկություն | Ժամանակաչափի ֆունկցիա |
| Ժամանակաչափի ֆունկցիա | Այո |
| Ժամաչափի ընդմիջումներ | 6/18 |
| Մարտկոցներ | Բացառ. |
| Մարտկոցների քանակ | 2 Հատ |
| Մարտկոցների չափ | AA |