Մարտկոցով լամպ BREMSE Ø18xH22cm բնական
SKU: 6425065
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 3 Հատ
JYSK Megamall — 2 Հատ
JYSK Erebuni — 3 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | Պոլիպրոպիլեն, Պողպատ |
| Գույն | Բնական |
| Չափ | Լայնություն: 18 cm, Երկարություն: 18 cm, Տրամագիծ: 18 cm, Բարձրություն: 22 cm |
| Չափ չհավաքված | Լայնություն: 18 cm, Երկարություն: 18 cm, Բարձրություն: 22 cm |
| Քաշ | 0.38 kg |
| Լամպերի քանակ | 1 Հատ |
| Լամպ | Ներառյալ |
| Լամպի տեսակ | LED |
| Լումենի սանդղակ | 6 |
| Կելվինի գույն | 3500 K |
| Ներկառուցված LED | Այո |
| Օգտագործում | Փակ տարացքում/Բացօթյա |
| Լուսավորման ժամանակ | 96 ժամ |
| Էլեկտրաէներգիայի աղբյուր | Մարտկոց |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | CE |
| Ժամանակաչափի ֆունկցիա | Այո |
| Ժամաչափի ընդմիջումներ | 8/16 |
| Մարտկոցներ | Բացառ. |
| Մարտկոցների քանակ | 2 Հատ |
| Մարտկոցների չափ | AA |