Մանրաթելային ներքին բարձ 330g KARITINDEN 40x60
SKU: 4331928
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 13 Հատ
JYSK Megamall — 11 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Լցոնման տեսակ | Մանրաթելային բարձ |
| Բարձի տեսակ | Ներքին բարձ |
| Չափս | Լայնություն: 40 cm, Երկարություն: 60 cm, Բարձրություն: 10 cm |
| Լցոնման քաշ | 330 g |
| Լցոնում | 100% պոլիեսթեր (100% վերամշակված), սիլիկոնացված խոռոչ մանրաթել |
| Ընդհանուր քաշ | 350 g |
| Գործվածքի կազմ | 100% պոլիպրոպիլեն |
| Դիզայն | 1 խցիկ |
| Գույն | Սպիտակ |
| Եզր | Գույն: Սպիտակ, Նյութ: 100% պոլիպրոպիլեն, Ձև: Օվերլոկ |
| Լվացք | 60°C մեղմ |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | Չենթարկե՛լ չորացման |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Մի սպիտակեցրեք կամ ճզմեք, Միայն կետային մաքրում |
| Հետագա խնամք | Պետք է լվանալ և չորացնել մեքենայի մեջ, որը գնահատվում է նվազագույնը 7 կգ բեռի համար |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Փաթեթավորում | Պոլիէթիլենային պայուսակ |
| Որակի վարկանիշ | BASIC |
| Բարձրություն | Ցածր |