Լողափի աթոռ STARENGE շագանակագույն
SKU: 3726172
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 7 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 3 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 60 cm, Բարձրություն: 89 cm, Խորություն: 77 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 38 |
| Քաշ | 3,9 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Ետնամաս: 100% Պոլիեսթեր, Նստատեղ: 100% Պոլիեսթեր, Ոտքեր: Պողպատ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Ֆունկցիա | Ծալովի |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Շագանակագույն |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Հավաքման կարգավիճակ | Հավաքված |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |