Լոգանքի սրբիչ FOOTBALL 70x140
SKU: 2349600
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 7 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 7 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | 100% բամբակ |
| Քաշ | 320 g/m². |
| Չափս | 70x140 cm |
| Լվացք | 60°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | ** Հնարավոր է չորացում, նորմալ ջերմաստիճան (max. 80ºC) |
| Արդուկում | ** Արդուկում հնարավոր է նորմալ ջերմաստիճան (max. 150ºC) |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Լվացեք օգտագործելուց առաջ, լվացեք նմանատիպ գույներով, առաջին անգամ լվացեք առանձին |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Դիզայն | Նախշավոր |
| Գույն | Բազմերանգ |
| Ներկման եղանակ | Ռեակտիվ տպագրություն |
| Որակի վարկանիշ | GOLD |