LED Լամպ HILMI E27 470 lumen
SKU: 4912691
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 27 Հատ
JYSK Megamall — 11 Հատ
JYSK Erebuni — 5 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | Ալյումին, Ապակի |
| Գույն | Թափանցիկ, Արծաթագույն |
| Չափս | Տրամագիծ: 6 cm, Բարձրություն: 11 cm |
| Լամպերի քանակ | 1 Հատ |
| Լամպ | Ներառյալ |
| Լամպի տեսակ | Լամպ |
| Էֆեկտ | 2.9 W |
| Լումենի սանդղակ | 470 |
| Կելվինի գույն | 2700 K |
| Վարդակ | E27 |
| Ներկառուցված LED | Այո |
| Օգտագործում | Փակ տարացքում |
| Լուսավորման ժամանակ | 25000 ժամ |