Լաունջ աթոռ HALVREBENE սև
SKU: 3725133
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ հավաքված | Լայնություն: 85 cm, Բարձրություն: 143 cm, Խորություն: 88 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 32 |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 60 cm |
| Չափ չհավաքված | Լայնություն: 64 cm, Երկարություն: 87 cm, Բարձրություն: 97 cm |
| Քաշ | 20 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Ետնամաս: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն), Նստատեղ: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն), Թևատակ: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն), Ոտքեր: Պողպատ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Բարձ | |
| Նստատեղի բարձիկ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: 100% Պոլիեսթեր մանրաթել, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: 30°C, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, ծածկույթը լվացվող |
| Մեջքի բարձ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: 100% Պոլիեսթեր մանրաթել, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: 30°C, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, ծածկույթը լվացվող |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Սև |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Ներառում է | Շքեղ բարձեր՝ երկարակյաց կառուցվածքային գործվածքների ծածկոցներով |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով: |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |