Լապտեր GULDSMED W22xL22xH48cm w/LED սև
SKU: 6425056
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 3 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | Ակրիլոնիտրիլ բութադիեն ստիրոլ, Ապակի |
| Գույն | Սև, Թափանցիկ |
| Չափ | Լայնություն: 22 cm, Երկարություն: 22 cm, Բարձրություն: 48 cm |
| Քաշ | 3,5 kg |
| Լամպերի քանակ | 1 Հատ |
| Լամպ | Ներառյալ |
| Լամպի տեսակ | LED |
| Լումենի սանդղակ | 3 |
| Կելվինի գույն | 2700 K |
| Ներկառուցված LED | Այո |
| Օգտագործում | Փակ տարացքում/Բացօթյա |
| Էլեկտրաէներգիայի աղբյուր | Մարտկոց |
| Առանձնահատկություն | Ժամանակաչափի ֆունկցիա |
| Ժամանակաչափի ֆունկցիա | Այո |
| Ժամաչափի ընդմիջումներ | 16/8 |
| Մարտկոցներ | Բացառ. |
| Մարտկոցների քանակ | 3 Հատ |
| Մարտկոցների չափ | AA |