Կոշիկի պահարան BAKHUSE 3 դարակ գույն տաք կաղնու
SKU: 3690544
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 3 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | Մելամին, PP (Պոլիպրոպիլեն), Մասնիկների տախտակ |
| Նյութ | Առջևի հատված: Մելամին, Մասնիկների տախտակ, Վերնամաս: Մելամին, Մասնիկների տախտակ, Ներքևի հատված: Մելամին, Մասնիկների տախտակ, Կողք: Մելամին, Մասնիկների տախտակ, Շրջանակ: Մելամին, Մասնիկների տախտակ, Մակերես: Մելամին |
| Գույն | Տաք կաղնու |
| Առանձնահատկություն | Մինչև 45 չափսսի կոշիկների համար EU) |
| Ներառում է | 3 խցիկ |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 65 cm, Բարձրություն: 124 cm, Խորություն: 25 cm |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 39 cm, Երկարություն: 128 cm, Բարձրություն: 12 cm |
| Քաշ | 28 kg |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 10 kg |
| Տուփերի քանակ | 1 |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® Mix |
| Փայտի նյութ և ծագում | Մասնիկների տախտակ, Չինաստան, Կեչի փայտ, Estonia |
| Բուսաբանական անվանում | Betula pendula |