Կախովի ծաղկաման STORSKARV Ø27xH19 տեսականի
SKU: 6425053
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 17 Հատ
JYSK Megamall — 9 Հատ
JYSK Erebuni — 9 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ հավաքված | Տրամագիծ: 27 cm, Բարձրություն: 19 cm |
| Ներքին չափ | Տրամագիծ: 25 cm, Բարձրություն: 16 cm |
| Նյութ | Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն), Պողպատ |
| Գույն | Տեսականի, Սև, Բնական |
| Քաշ | 0,5 kg |
| Դրենաժային անցք | Դրենաժային անցքը հեշտությամբ կարելի է բացել |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Սառցակայուն | Այո |
| Մշակում | Փոշեպատված |