Կախովի ծաղկաման KLIPPEDUE Ø15xH12 բնական
SKU: 6425026
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 5 Հատ
JYSK Megamall — 4 Հատ
JYSK Erebuni — 7 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ հավաքված | Տրամագիծ: 15 cm, Բարձրություն: 12 cm |
| Ներքին չափ | Տրամագիծ: 13 cm, Բարձրություն: 10 cm |
| Նյութ | Կավ |
| Գույն | Բնական |
| Քաշ | 1 kg |
| Դրենաժային անցք | Առանց դրենաժային անցքի |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Սառցակայուն | Այո |