Հովանոցի ծածկոց DUGG Ø30xH180
SKU: 6400175
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 4 Հատ
JYSK Megamall — 4 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Տրամագիծ: 30 cm, Բարձրություն: 180 cm |
| Նյութ | 100% Պոլիեսթեր |
| Գույն | Մուգ մոխրագույն |
| Քաշ | 0.3 kg |
| Քաշ | 140 g/m². |
| Առանձնահատկություն | Ջրակայուն |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Սառցակայուն | Այո |
| Մշակում | TPU (ջերմապլաստիկ պոլիուրեթանային) |