Հովանոցի հիմք-տակդիր KLACKEN 12 ltr. մոխրագույն
SKU: 3726244
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 10 Հատ
JYSK Megamall — 9 Հատ
JYSK Erebuni — 11 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 40 cm, Երկարություն: 40 cm, Բարձրություն: 12 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 40 cm, Երկարություն: 40 cm, Բարձրություն: 12 cm |
| Քաշ | 0,8 kg |
| Ձև | Քառակուսի |
| Թև | Պոլիէթիլեն |
| Խողովակ | Պոլիէթիլեն |
| Հովանոցի հիմք-տակդիր | Պոլիէթիլեն |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Սառցակայուն | Ոչ |
| Հովանոցի հիմք-տակդիր | 12 L |
| Համապատասխանում է ձողի տրամագծին | 1,8-3,0 cm |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով: |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |