Հովանոցի գրանիտե հիմք-տակդիր HORTEN 35kg մոխրագույն
SKU: 3725040
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 7 Հատ
JYSK Megamall — 11 Հատ
JYSK Erebuni — 2 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 43 cm, Երկարություն: 43 cm, Բարձրություն: 37 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 44 cm, Երկարություն: 53 cm, Բարձրություն: 7 cm |
| Քաշ | 35 kg |
| Ձև | Քառակուսի |
| Թև | Ակրիլոնիտրիլ բութադիեն ստիրոլ |
| Խողովակ | Չժանգոտվող պողպատ |
| Հովանոցի հիմք | Գրանիտ |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Սառցակայուն | Այո |
| Համապատասխանում է ձողի տրամագծին | 4-5 cm |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով:. |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |