Հովանոց KARRYD Ø320 շագանակագույն
SKU: 3726163
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Տրամագիծ: 320 cm, Բարձրություն: 265 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 15 cm, Երկարություն: 15 cm, Բարձրություն: 165 cm |
| Քաշ | 8,5 kg |
| Ձև | Կլոր |
| Հովանոց | 100% Պոլիեսթեր |
| Պարան | Պոլիամիդ |
| Բռնակ | Ալյումին, Պոլիպրոպիլեն |
| Կողիկներ | Պողպատ |
| Կողիկներ քանակը | 8 |
| Ձող | Փայլաթիթեղ, Պողպատ |
| Ձողի բարձրություն | 265 cm |
| Ձողի տրամագիծ | 4.8 cm |
| Ձողի գույն | Բնական |
| Գագաթ | Պոլիպրոպիլեն |
| Արգելափակում է ուլտրամանուշակագույն ճառագայթումը մինչև | 98 % |
| Գույն | Շագանակագույն |
| Առանձնահատկություն | Կռունկ բռնակ, թեքության ֆունկցիա, պաշտպանված է ուլտրամանուշակագույն ճառագայթներից, օդափոխություն, ջրակայուն |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |