Հովանոց KARRYD Ø320 ավազագույն
SKU: 3725050
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ հավաքված | Տրամագիծ: 320 cm, Բարձրություն: 265 cm |
| Չափ չհավաքված | Լայնություն: 15 cm, Երկարություն: 15 cm, Բարձրություն: 165 cm |
| Քաշ | 7,36 kg |
| Ձև | Կլոր |
| Հովանոց | 100% Պոլիեսթեր |
| Պարան | Պոլիամիդ |
| Բռնակ | Պողպատ |
| Կողիկներ | Պողպատ |
| Կողիկներ քանակը | 8 |
| Ձող | Պողպատ |
| Ձողի բարձրություն | 265 cm |
| Ձողի տրամագիծ | 4 cm |
| Ձողի գույն | Բնական |
| Գագաթ | Պոլիէթիլեն |
| Արգելափակում է ուլտրամանուշակագույն ճառագայթումը մինչև | 97 % |
| Գույն | Ավազագույն |
| Առանձնահատկություն | Բռնակ, Թեքության ֆունկցիա, Օդափոխություն, Ջրակայուն |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով: |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |